Pivovar Počerňák

pivovar PRO VÁS

Naše piva

Od výčepního po speciály

Pokud Vás naše pivo oslovilo a máte zájem od nás naše pivo kupovat i do Vašich provozoven a výčepů – neváhejte se na nás obrátit a rádi se s vámi dohodneme na spolupráci. Zásobování pivem zajišťujeme po Praze a přilehlém okoli a logistiku máme také zajištěnou pro Plzeňský a Karlovarský kraj. 

Naše piva dodáváme K dostání v KEG sudech (20, 33, 50l) PET lahvích (1l)

Počerňácké pivo

ležák 11

SVĚTLÝ LEŽÁK 11 je spodně kvašené pivo Plzeňského typu uvařené tradiční technologií ze dvou druhů sladu (sladovna Kounice) chmelené českými odrůdami Premiant a Žatecký poloranný červěňák. Pivo světlé barvy s jemnou hořkostí, čistou vůní a plnou chutí. Pivo je nefiltrované a nepasterované.

K dostání v KEG sudech (20, 33, 50l) a PET lahvích (1l)

Počerňácké pivo

Póčo ale 13

ALE 13° je svrchně kvašené pivo typu Pale Ale. Dobře pitelné pivo jantarové barvy s lehce vyšší hořkostí, delším dozníváním a středním řízem. K jeho uvaření používáme české chmely, slady z humnové sladovny Kounice, doplněný o speciální slady ze sladovny Weyermann v Bamberku. Pivo je nefiltrované a nepasterované.

K dostání v KEG sudech (20, 33, 50l) a PET lahvích (1l)

Počerňácké pivo

IPA strong 15

IPA STRONG 15 je svrchně kvašené pivo typu West Coast Indian Pale Ale. Dobře pitelné pivo světlé barvy s lehce vyšší hořkostí, delším dozníváním a středním řízem. K jeho uvaření používáme české chmely, slady z humnové sladovny Kounice, doplněný o speciální slady ze sladovny Weyermann v Bamberku. Pivo je nefiltrované a nepasterované.

K dostání v KEG sudech (20, 33, 50l) a  PET lahvích (1l)

Počerňácké pivo

Summer ALE 10

ALE 10 je svrchně kvašené pivo typu Pale Ale. Dobře pitelné pivo jantarové barvy s lehce vyšší hořkostí, delším dozníváním a středním řízem. K jeho uvaření používáme české chmely, slady z humnové sladovny Kounice, doplněný o speciální slady ze sladovny Weyermann v Bamberku. Pivo je nefiltrované a nepasterované.

K dostání v KEG sudech (20, 33, 50l) PET lahvích (1l)

Pivovar počerňák

Firemní akce a oslavy

Pivovar Počerňák je ideálním místem pro vaše firemní či soukromé akce.
Vnitřní kapacita k sezení je 100 míst celkem, nicméně pokud plánujete menší firemní akce naše restaurace je rozdělena na 2 části a to varnu o kapacitě 42 míst k sezení a stylový salónek s kapacitou 58 míst.Tyto prostory je možné rezervovat samostatně a zároveň je oddělit samostatným vchodem.

Dále jsme pro vás připravili předzahrádku s kapacitou 42 míst k sezení a vnitřní zahrádku s kapacitou až 96 míst.
Vnitřní zahrádka je zastřešená designovým stanem, takže se nemusíte bát nepřízně počasí.

Pokud se zajímáte o pivovarnictví, můžeme udělat exkurzi pivovaru, případně pro menší skupiny lidí udělat den se sládkem, s kterým si uvaříte vlastní várku piva.

Pro firemní akce je zde také možnost uvařit speciální várku piva a dát svým kolegům PET lahev piva se speciální etiketou jako milý dárek a účast případně Vánoční výslužku.

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat